W czym mogę Ci pomóc?

Jesteś menadżerką, która ma już dość ciągłego gaszenia pożarów i niepewności jakie trudności, przyniesie kolejny dzień?

Pomogę Ci poznać przyczyny obecnej sytuacji, zaangażować pracowników, odzyskać sprawczość i chęć do działania, abyś w efekcie stała się skuteczną liderką i miała satysfakcję z pracy.

JAK TO DZIAŁA?

^
Najpierw przeanalizujemy co płonie oraz z jakiego powodu.
^
Zastanowimy się jak to będzie, gdy sytuacja będzie opanowana.
^
Przeanalizujemy, jakie są blokady i przeszkody na drodze do tego, aby mieć skuteczny zespół i satysfakcjonującą pracę.
^
Opracujemy 6 kluczowych kroków, które najbardziej Cię do tego przybliżą.
^
Szczegółowo omówimy każdy z nich i zaplanujemy konkretne działania do wykonania.
^
Wprowadzimy istotne zmiany, abyś odzyskała sprawczość, panowanie nad sytuacją i wewnętrzny spokój.
^
Podsumujemy co zostało wykonane, jakie są tego efekty i będziemy celebrować sukcesy.

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Jak będzie wyglądała współpraca?

W procesie coachingowym / mentoringowym to Ty jesteś w centrum uwagi. Przez całe spotkanie gwarantuję Ci 100% skupienia na Tobie, Twoich celach i ich realizacji. To czas dla Ciebie. Ja będę zadawała różnego rodzaju pytania. Niektóre mogą Ci się wydawać dziwne, nad innymi zastanowisz się dlaczego sama go wcześniej nie zadałaś.

Proces, który Ci proponuję nie trwa latami. Nie grzebiemy w przeszłości. Szukamy rozwiązania na przyszłość. Chodzi o to, aby nauczyć się rozwiązywać problemy samodzielnie, bo są one wpisane w nasze życie.

Dla kogo TO jest?

Coaching / mentoring jest procesem dla osób, które chcą się rozwijać. Są otwarte na zmiany, ponieważ nie ma zmian bez zmian. Jeśli chcesz, aby Twoje życie wyglądało inaczej, chcesz w inny sposób podchodzić do problemów i szukania rozwiązań, chcesz przełamać schematy, w których aktualnie funkcjonujesz, to coś będzie musiało się zmienić. Bądź na to gotowa.

Moje podejście

Samo nic się nie zrobi, nie zmieni. Uważam, że trzeba wziąć los we własne ręce i decydować o sobie.

Można to zrobić samodzielnie. A czasem człowiek po prostu utyka i potrzebuje wsparcia. Nie ma w tym nic wstydliwego.

Czasem brakuje osób wokół nas, które zrozumieją istotę naszego wyzwania. Dlatego rozmowa z coachem / mentorem, który uważnie wysłucha, w pełni poświęci swoją uwagę właśnie na Tobie, udzieli Ci wsparcia, pomoże przezwyciężyć blokady, czy zrozumieć schematy działania, jest dobrym wyborem.

Pomogę Ci nazwać cele, zdefiniować je w taki sposób, abyś wiedziała do czego dążysz. Wybierzemy 6 kluczowych kroków, które sprawią, że odzyskasz sprawczość, panowanie nad sytuacją i wewnętrzny spokój. Będę Ci towarzyszyć w drodze do satysfakcji z pracy.

Weź los we własne ręce i działaj, bo czas działać.

Czym się różni coaching / mentoring od psychoterapii?

W procesie coachingowym / mentoringowym w małym stopniu skupiamy się na przeszłości. A jeśli do niej sięgamy, to po to, aby szukać pozytywnych wzmocnień, doświadczeń, potwierdzających możliwość rozwiązania obecnego problemu.

Jak długo trwa proces?

To zależy… Jest to bardzo indywidualna kwestia. Zależy od tego jak duży jest cel, jakim tempem chce iść przez proces Klient, czasem jest potrzebna przerwa, aby zmiany się ugruntowały. Jedno jest pewne, nie trwa to latami.

Po co mi coaching, czy mentoring?

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć. Masz problem ze zdefiniowaniem celu, nie wiesz od czego zacząć. 

Jak będą odbywać się spotkania?

Sesje odbywają się jeden na jeden. Każde spotkanie trwa około 60 minut. Spotkania są online. Aby proces przynosił efekty, rekomendowane jest minimum jedno spotkanie na tydzień.

Jak szybko zobaczę rezultaty?

To zależy… Od tego jak duży cel wybierzesz na proces, jak szybko będą wdrażane w życie zmiany, jak duży opór napotkasz w swoim otoczeniu i wiele innych czynników. Coaching, czy mentoring, to nie maraton, ale też nie sprint. To czas dla Ciebie na analizę, refleksję i wdrożenie zmiany w Twoim indywidualnym tempie.

Referencje:

Seria spotkań z Olą na przestrzeni ponad pół roku pomogła mi wydobyć z siebie jeszcze nieodkryte we mnie możliwości. Zgodnie z moimi talentami Gallupa, udało nam się wspólnie ukierunkować moje talenty tak, aby wykorzystywać maksimum ich potencjału w życiu prywatnym i zawodowym. Jestem osobą, która nie lubi konkretnych rozwiązań a pytania, które dają do myślenia i poukładanie pewnych rzeczy po swojemu – Ola była wspaniałą przewodniczką i mentorką! Spotkania wniosły również dużo powiewu świeżości w postrzeganiu świata, odkryły nowe pokłady wewnętrznej motywacji do działania oraz pozwoliły nabrać jeszcze większej pewności siebie.

Polecam mentoring z Olą każdemu, kto chce zrobić duży krok we własnym rozwoju osobistym i czuje, że mógłby więcej, ale nie wie jak!

Piotr

IT Security Consultant

Jak na osobę, która miała styczność z psychologami i coachami, mogę z pełną świadomością stwierdzić, iż wiedza i merytoryczne podejście było na wysokim poziomie. Kreatywność w szukaniu rozwiązań i analizie przypadków jest na jeszcze wyższym poziomie. Wydaje mi się, że kluczem do bycia specjalistą jest wiedza, z której ja mogłam korzystać. Podobała mi się koncentracja na problemie, podejście z różnych stron do jednego tematu. Wyczuwalny profesjonalizm w działaniu sugeruje, że miałam do czynienia z osobą, która odnalazła TO zajęcie, do którego jest stworzona 🙂 I bardzo dziękuję za poświęcony mi czas.

Ela

Credit Analyst

Sesje z Olą pozwoliły mi spojrzeć z boku na problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Odkryła przede mną narzędzia i rozwiązania, którye były dla mnie niedostępne wcześniej.

Dzięki jej wsparciu lepiej rozumiem siebie i bardziej sobie ufam.

To wszystko było możliwe, ponieważ już od pierwszego spotkania czułam się rozumiana i słuchana przez Olę.

Coaching u Oli polecam każdemu, kto chce spojrzeć w głąb siebie i naprawdę podnieść jakość swojego życia.

Gabriela

Reporting and analysis specialist

Ola ma imponującą wiedzę i doświadczenie. Bardzo cenię w Niej umiejętność tworzenia bezpiecznej i akceptującej atmosfery w trakcie naszych spotkań, co skutkuje tym, że z łatwością wyrażam siebie nawet z najskrytszymi szczegółami. Okazuje się, że to co najbardziej mnie blokuje w pójściu naprzód to moje przekonania, które wyciągnięte na światło dzienne i „przemaglowane” na spotkaniu z Olą zmniejszają swą siłę i otwierają mnie na chęć zadziałania inaczej niż dotychczas. Tym samym, kiedy potrzebuję innego spojrzenia na rozwiązanie problemu – Ola jest mentorką, kiedy potrzebuję odblokowania – Ola działa coachingowo. Rytm regularnych spotkań pomaga mi cały czas pracować nad realizacją założonych i na bieżąco weryfikowanych celów.

Kinga

Project Leader

Nie jestem sympatykiem coachingu, więc do spotkań tego typu raczej podchodzę z rezerwą. Jednak spotkania z Olą zawsze kończyły się wyczerpaniem tematu oraz niebanalnym odkryciem, na które o dziwo sama wpadałam. Sama, ale tylko pozornie. Bez pomocy Oli raczej trwałabym w ciągłej nieświadomości.

Ania

Senior Communication Project Leader

Na sesję coachingową namówiła mnie koleżanka. Nawet nie wiedziałam, że mi się do czegoś może przydać. Podeszłam do tematu jak do kolejnej ciekawostki, myśląc, że będzie to kolejne szkolenie… A tu wielkie zaskoczenie! Sesje przebiegały w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze. Pozwoliły jakby wyjść z siebie i zobaczyć się z boki, z pozycji widza, dostrzec problemy z zupełnie innej perspektywy. To miało ogromny wpływ na moje podejście do poruszanych spraw i na poradzenie sobie z wieloma problemami.

Pełen profesjonalizm – sposób zadawania pytań, podsumowania, był dla mnie tak prosty i płynny, że nawet osobiste problemy nie były zbyt trudne, aby o nich mówić. Gorąco polecam!

Lucyna

Data modeler

Pakiety:

Czas działać!

 • 4 spotkania w miesiącu (online, 50 min każde)
 • spotkanie co tydzień
 • dużo pracy, dużo przemyśleń, dużo wdrażania w życie
 • ale zastanów się, gdzie będziesz, jeśli dziś nic nie zrobisz?
 • Czas działać!

Realistyczny

 • 3 spotkania w miesiącu (online, 50 min każde)
 • spotkanie co tydzień
 • a pod koniec miesiąca wdrażamy w życie lub nadrabiamy jeśli zmienna życie pokrzyżowała nam plany

Refleksyjny

 • 2 spotkania w miesiącu (online, 50 min każde)
 • spotkanie co drugi tydzień
 • jest to opcja dla zabieganych kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale na dziś mają bardzo napięty grafik
 • a może jesteś typem refleksyjnym i potrzebujesz mieć czas pewne rzeczy przemyśleć, rozkminić? Ten pakiet jest dla Ciebie!

Wyślij wiadomość:

5 + 12 =

Zadzwoń

+48 696 44 10 46

E-mail

czasdzialac@gmail.com

Aleksandra Słuszniak

NIP: 8821911238

REGON: 123091800

Adres: Gorzków 421, 32-020 Gorzków