Zaznacz stronę

Masz pytania?

Umów się na bezpłatną konsultację wstępną.

Napisz do mnie wiadomość.

Wyślij wiadomość:

Często zadawane pytania:

Czym się różni coaching od psychoterapii?

W procesie coachingowym w małym stopniu skupiamy się na przeszłości. A jeśli do niej sięgamy, to po to, aby szukać pozytywnych wzmocnień, doświadczeń, potwierdzających możliwość rozwiązania obecnego problemu.

Jak długo trwa proces coachingowy?

To zależy… Jest to bardzo indywidualna kwestia. Zależy od tego jak duży jest cel, jakim tempem chce iść przez proces Klient, czasem jest potrzebna przerwa, aby zmiany się ugruntowały. Jedno jest pewne, nie trwa to latami.

Po co mi proces coachingowy?

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć. Masz problem ze zdefiniowaniem celu, nie wiesz od czego zacząć. 

Jak będą odbywać się spotkania?

Sesje coachingowe odbywają się jeden na jeden. Każde spotkanie trwa 50 minut. Spotkania są online np. na skypie lub innym komunikatorze lub przez telefon. Aby proces przynosił efekty, rekomendowane jest minimum jedno spotkanie na tydzień.

Jak szybko zobaczę rezultaty?

To zależy… Od tego jak duży cel wybierzesz na proces, jak szybko będą wdrażane w życie zmiany, jak duży opór napotkasz w swoim otoczeniu i wiele innych czynników. Coaching to nie maraton, ale też nie sprint. To czas dla Ciebie na analizę, refleksję i wdrożenie zmiany.

To też Cię może zainteresować:

Bezpłatna konsultacja wstępna

Nie czekaj. Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację wstępną, podczas której ustalimy, czy współpraca ze mną pomoże Ci w realizowaniu Twoich celów. Konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje, ale pozwoli Ci nabrać jasności, czy i w jaki sposób możesz zyskać wsparcie.

E-book „Na nic nie mam czasu, czyli o tym jak znaleźć czas”

E-book dla kobiet, które chcą poukładać priorytety, ustanowić granice, poznać co jest dla nich ważne i czerpać z życia garściami.

23 pytania, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu

E-book zawierający serię pytań, dzięki którym ustalisz jaki cel chcesz realizować i dlaczego.

Chcesz jako pierwsza / pierwszy wiedzieć o promocjach, czy nowych wpisach na blogu?

Zapisz się na mój Newsletter!

Aleksandra Słuszniak

NIP: 8821911238

REGON: 123091800

Adres: ul. B. Chrobrego 28/23, 32-020 Wieliczka

E-mail: czasdzialac@gmail.com

Tel.: 696441046