Wyślij wiadomość:

4 + 8 =

Zadzwoń

+48 696 44 10 46

E-mail

czasdzialac@gmail.com

Aleksandra Słuszniak

NIP: 8821911238

REGON: 123091800

Adres: Gorzków 421, 32-020 Gorzków

Moje podejście

Samo nic się nie zrobi, nie zmieni. Uważam, że trzeba wziąć los we własne ręce i decydować o sobie.

Można to zrobić samodzielnie. A czasem człowiek po prostu utyka i potrzebuje wsparcia. Nie ma w tym nic wstydliwego.

Czasem brakuje osób wokół nas, które zrozumieją istotę naszego wyzwania. Dlatego rozmowa z coachem / mentorem, który uważnie wysłucha, w pełni poświęci swoją uwagę właśnie na Tobie, jest dobrym wyborem.

Pomogę Ci nazwać cele, zdefiniować je w taki sposób, abyś wiedziała do czego dążysz. Wybierzemy 6 kluczowych kroków, które sprawią, że odzyskasz sprawczość, panowanie nad sytuacją i wewnętrzny spokój. Będę Ci towarzyszyć w drodze do satysfakcji z pracy.

Weź los we własne ręce i działaj, bo czas działać.

Czym się różni coaching / mentoring od psychoterapii?

W procesie coachingowym / mentoringowym w małym stopniu skupiamy się na przeszłości. A jeśli do niej sięgamy, to po to, aby szukać pozytywnych wzmocnień, doświadczeń, potwierdzających możliwość rozwiązania obecnego problemu.

Jak długo trwa proces?

To zależy… Jest to bardzo indywidualna kwestia. Zależy od tego jak duży jest cel, jakim tempem chce iść przez proces Klient, czasem jest potrzebna przerwa, aby zmiany się ugruntowały. Jedno jest pewne, nie trwa to latami.

Po co mi coaching, czy mentoring?

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć. Masz problem ze zdefiniowaniem celu, nie wiesz od czego zacząć. 

Jak będą odbywać się spotkania?

Sesje odbywają się jeden na jeden. Każde spotkanie trwa około 60 minut. Spotkania są online. Aby proces przynosił efekty, rekomendowane jest minimum jedno spotkanie na tydzień.

Jak szybko zobaczę rezultaty?

To zależy… Od tego jak duży cel wybierzesz na proces, jak szybko będą wdrażane w życie zmiany, jak duży opór napotkasz w swoim otoczeniu i wiele innych czynników. Coaching, czy mentoring, to nie maraton, ale też nie sprint. To czas dla Ciebie na analizę, refleksję i wdrożenie zmiany w Twoim indywidualnym tempie.