Zaznacz stronę

Cześć, jestem Ola.

Coach | Mentor | IT manager

Pomogę Ci wykorzystać Twój pełny potencjał!

Zarządzanie zmianą i aspekt ludzki w tym kontekście zawsze były bliskie moich zainteresowań.

O mnie

Od 2007 roku pracuję w różnego rodzaju firmach informatycznych, od dużej ogólnoświatowej korporacji amerykańskiej, poprzez polskiego producenta rozwiązań klasy ERP, do producenta systemów wspierających automatyzację procesów biznesowych (digital transformation), dzięki którym firmy mogą  prosperować jeszcze lepiej i w pełni wykorzystywać swój potencjał. W tej ostatniej firmie byłam pierwszą kobietą i przecierałam ścieżkę dla obecnie większego już grona. Zawodowo przeszłam drogę od analityka danych biznesowych, wdrożeniowca, konsultanta, Project Managera do Dyrektora. Obecnie zarządzam zespołem liczącym około 25 ambitnych osób, z którymi współpracuję przede wszystkim na zasadach partnerskich. Doświadczenie zawodowe nauczyło mnie myślenia procesowego, systemowego podejścia do rozwiązań oraz indywidualnego do ludzi.

Nie lubię się nudzić, nie lubię stać w miejscu, lubię się uczyć i rozwijać, dlatego zrobiłam certyfikację Project Managera PRINCE2 Foundation i Practitioner, AgilePM Foundation, studia MBA, gdzie temat pracy dyplomowej brzmiał „Overcoming resistance during organizational change”, certyfikację coachingową oraz zostałam mentorem w Fundacji Liderek Biznesu.

 

Wracając do zagadnienia wdrażania zmiany w organizacjach, podczas projektów informatycznych spotykam się namacalnie z tym tematem. Na własnej skórze także doświadczyłam reorganizacji firmy. Wdrażanie narzędzia informatycznego, to dziś już nie tylko IT ale także podejście do ludzi, aby zmiana została przyjęta. Co bardzo mnie interesuje.

W 2017 pojawił się u mnie temat coachingu, jako formy pomocy drugiej osobie, aby mogła odnaleźć się w świecie, żyć w zgodzie ze sobą, żyć swoim życiem, zrozumieć siebie i innych, poznać mechanizmy które nami kierują, które nas wspomagają, a które nie. Sama także przeszłam proces coachingowy, który dał mi przede wszystkim siłę.

„Szorstki”, męski świat IT, negocjacje biznesowe uwielbiam. Dają mi mega powera. Świat analityczny dostarcza gimnastyki umysłowej i pozwala docierać do miejsc, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie czasem oraz zarządzanie ludźmi to moje ulubione obszary. Coaching i mentoring wykorzystuję w zarządzaniu zespołem oraz w indywidualnej pracy z Klientami.

Moje podejście

Samo nic się nie zrobi, nie zmieni. Uważam, że trzeba wziąć los we własne ręce i decydować o sobie.

Można to zrobić samodzielnie. A czasem człowiek po prostu utyka i potrzebuje wsparcia. Nie ma w tym nic wstydliwego.

Czasem brakuje osób wokół nas, które zrozumieją istotę naszego wyzwania. Dlatego rozmowa z coachem, który uważnie wysłucha, w pełni poświęci swoją uwagę właśnie na Tobie, jest dobrym wyborem.

 Pomogę Ci nazwać cele, zdefiniować je w taki sposób, abyś wiedziała / wiedział do czego dążysz. Będę Ci towarzyszyć w drodze do ich realizacji.

Weź los we własne ręce i działaj, bo czas działać.

 

Produkty:

Bezpłatna konsultacja wstępna

Nie czekaj. Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację wstępną, podczas której ustalimy, czy współpraca ze mną pomoże Ci w zrealizowaniu Twoich celów. Konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje, ale pozwoli Ci nabrać jasności, czy i w jaki sposób możesz zyskać wsparcie.

Workbook „Na nic nie mam czasu, czyli o tym jak znaleźć czas”

Jesteś zarobiona, wiecznie coś robisz. Twoje zadania piętrzą się i ciągle wyrastają nowe. W domu nikt Ci nie pomaga w obowiązkach domowych, wszystko jest na Twojej głowie, podczas gdy domownicy siedzą na kanapie i oglądają coś w TV? W pracy także nie możesz się wyrobić z zadaniami, przez co wypadasz blado na tle zespołu, a szefowa / szef ciągle jest niezadowolona? Myślisz sobie, byle do piątku, odpocznę w końcu w weekend! A w niedzielny wieczór dopada Cię frustracja, że jutro znów jest poniedziałek? Trzeba iść do pracy, a Ty wcale się nie zrelaksowałaś?

23 pytania, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu

E-book zawierający serię pytań. Dzięki nim:

    1. ustalisz jaki cel chcesz realizować i dlaczego
    2. zorientujesz się co wcześniej robiłaś nie tak
    3. poszukasz wsparcia, aby osiągnąć swoje cele
    4. zdecydujesz jakie kroki musisz podjąć, aby zrealizować cele

Chcesz wytyczyć i zrealizować swoje cele? Umów się na bezpłatną konsultację wstępną!