Zarządzanie sobą w czasie w zgodzie z wartościami


Czy zdarza Ci się żyć w wiecznym „niedoczasie”?

Marzysz o „czasowstrzymywaczu”?

A być może ciągle odkładasz na później, bo coś innego jest teraz ważniejsze lub po prostu nie masz motywacji? 


Zapraszam na warsztaty, podczas których poznasz siebie, co Tobą kieruje, Twój stosunek do czasu oraz to co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dzięki tej wiedzy będziesz bardziej uważna na siebie i swoje potrzeby. Pomoże Ci to wyznaczać cele ważne dla Ciebie, realizujące Twoje marzenia.

Poznasz strukturę skutecznego zarządzania czasem, tak aby realizować zadania. Ta wiedza pomoże Ci iść przez życie z większą satysfakcją, uśmiechem na ustach. Jeśli Ty będziesz szczęśliwa i zadowolona z siebie, Twoje otoczenie na pewno też to zauważy.

Zastanów się czy wolisz przebywać w otoczeniu osoby, która ciągle marudzi, zazdrości innym, czy raczej uśmiechniętej, zadowolonej z życia, która prze do przodu z ogromną siłą?

Chcesz być taką osobą, która wie dokąd zmierza i umie przekłuć swoją wizję w konkretne działania i konsekwentnie je realizować? Przyjdź na warsztaty!


Terminy: do ustalenia

Czas trwania: 9:30-17:30

Miejsce: Wieliczka, ul. Ochota 15f „Twój rozwój osobisty”

Cena: 280 zł brutto (wystawiam faktury)

Cena zawiera: warsztaty, materiały szkoleniowe, kawę / herbatę

Wpłaty należy dokonać na konto: 24 1140 2004 0000 3802 7511 9184 z tytułem „Zarządzanie czasem w zgodzie z wartościami + imię i nazwisko”. Rezygnacja z udziału możliwa do 24h przed rozpoczęciem.