Przyznam szczerze, że trochę się zastanawiałam, czy dodać to podsumowanie. Czy ono komuś służy? Czy coś Ci daje? Jakoś inspiruje? Postanowiłam zrobić ankietę na Insta Stories i zapytać Cię o zdanie. Nie pojawił się żaden głosu sprzeciwu, więc mamy podsumowanie.
Czy sierpień dorównał lipcowi? Na pewno był inny. Na co innego położyłam nacisk. Czego innego potrzebowałam. Wsłuchałam się w siebie i wybrałam to, co teraz było dla mnie ważne. To co ze mną aktualnie zarezonowało. A kształtowało się to następująco:

Rozwój merytoryczny

❌  rozpoczęłam 4 książki, żadnej nie skończyłam.
❌  nie nadrobiłam notatek z przeczytanych w lipcu książek.
✅  skończyłam ścieżkę w klubie PSC „Zmień nawyki na dobre”.
✅  skończyłam ścieżkę w klubie PSC „Od talentów do mocnych stron”. Chcę rozwijać się bardziej w tej tematyce. Widzę w niej dużo wartości dla swojego rozwoju, ale także Klientek coachingowych i zespołów w firmie.
✅  nadrobiłam ścieżkę w klubie PSC „NVC” (4 webinary, 4 q&a – na ostatnim byłam na żywo 💪). NVC jest bardzo bliskie mojemu sercu. Już kiedyś czytałam książkę Marshalla. Jaki świat byłby piękny, gdybyśmy wszyscy komunikowali się w taki sposób.
✅  zaczęłam się uczyć hiszpańskiego z aplikacją Duolingo. Bardzo mnie cieszy takie gamingowe podejście do nauki 😊 Daje mi to dużo radości.
🟠  zauważyłam, że jak coś ukończę (książkę, kurs), to ciężko jest mi się zdecydować na coś kolejnego.
🟠  zauważyłam, że po ukończeniu czegoś (książki, kursu), potrzebuję zmiany tematyki, powiewu świeżości.

Rozwój Czas Działać

✅  zrobiłam sobie urlop od publikacji i social mediów. Będąc na urlopie macierzyńskim skupiłam się na tym co jednak najważniejsze w tym czasie. Kocham śmiech mojego dziecka!
✅  na początku sierpnia opublikowałam 5 wpisów blogowych.
✅  na początku sierpnia opublikowałam 6 postów w social media.
✅  wysłałam zaległy newsletter lipcowy.
❌  nie wysłałam newslettera sierpniowego.
✅  wprowadziłam produkty do sklepu. Zachęcam do sprawdzenia na www.czasdzialac.pl/sklep
🟠  mam pomysł na nowy darmowy materiał. Będę chciała go przygotować we wrześniu i będę dawała znać skąd można go pobrać. Mam nadzieję, że się spodoba 😊
🟠  mam przemyślenia odnośnie publikacji w social mediach. Sama wielokrotnie łapię się na tym, że wchodząc w ten świat, przepadam. Zaczynam oglądać i czytać różne posty i zapominam co chciałam zrobić. Takie zadanie algorytmów, jak najbardziej nas zainteresować. Ponieważ zależy mi na produktywności swojej i Twojej, nie chcę, abyśmy traciły czas na scrollowanie. Dlatego będę publikować rzadziej, ale bardziej merytorycznie. Merytoryczne posty z reguły wychodzą mi dłuższe i nie mieszczą się w całości w opisie posta. Z tego powodu post będzie skróconą formą wpisu blogowego, do którego lektury będę Cię zachęcać.
🟠  o wszelkich nowych wpisach blogowych, nowych produktach, także tych bezpłatnych, okazjach, promocjach, będę Ci dawała znać w pierwszej kolejności poprzez newsletter. Cześć informacji będzie dostępna tylko poprzez newsletter, dlatego zachęcam do zapisania się https://www.subscribepage.com/odkryj-swoje-wartosci

Zdrowie

✅  codziennie robię brzuszki. Weszło mi to już w nawyk.
❌  gorzej jest z bieganiem. Codzienny spacer, to już nasz rytuał z córką, ale wieczorne bieganie – trudna sprawa.
✅ dbam o swoją dietę. Przestałam już monitorować posiłki przy użyciu aplikacji. Największym wyzwaniem jest dla mnie unikanie pszenicy. Pozostałe elementy, czyli picie wody, owoc/warzywo do każdego posiłku, ograniczanie słodyczy weszły mi już w nawyk.

Intencjonalność

❌  zaniedbałam mój dziennik.
✅ regularnie medytuję.

Postanowienia

✅ nie kupiłam ubrań!
✅ nie kupiłam kolejnych materiałów edukacyjnych. Przerabiam te, które już posiadam.
❌  nie przerobiłam materiałów edukacyjnych, które kupiłam w lipcu.
🟠  chcę się skupić na postanowieniu „żyć intencjonalnie”.

Daj znać, czy to dla Ciebie zachęcające do działania?

Jeśli masz ochotę, podziel się swoim podsumowaniem.